Jak rozvinout svou vizi?

Nejlepší operační systém na světě - Svobodný život. 


Nyní nevím, jestli mám napsat, že je doba příznivá nebo nepříznivá. Doba je vždy nějaká. Pro jednoho příznivá, pro druhého zase ne. Ať už je doba jakákoliv, tak vždy existuje, a také v minulosti existoval požadavek po svobodě. Je to odvěká touha lidstva


Chci ti představit společnost, která se dívá na svět podnikání trochu jinak. Dívá se jinak i na celkový svět. Jde o holistický pohled. Umíš si to představit podobně? Umíš si představit, co všechno s tím můžeš dokázat? Co všechno můžeme dokázat spolu? Jediné co potřebuješ je svoboda a dokážeš divy.


Moje vize spojuje svobodu, podnikání a celkový životní styl na této planetě. Ve videu pod těmito řádky vzpomínám dvou velkých vizionářů. Jedním byl Mayer Amschel Rothschild a druhým zase Steve Paul Jobs.


Oba si šli za svým a naplnili své vize do puntíku. I jeden i druhý má své příznivce i nepřejících. Podívej se na video a rozhodni. Jak se ti zamlouvá vize svobodného života?

Každý, kdo chce naplnit svůj životní osud, má nějaký cíl, ke kterému ho vede jeho vize. Bez ní to nejde. Velmi mnoho lidí se jí však vzdává kvůli názorům. Ani ne svým vlastním, ale názorům cizích lidí. 


V tomto druhém videu mluvím o tom, jaký je to obrovský omyl, když nekriticky přebíráme jiné názory. Z názorů jiných si pak postavíme své vlastní fakta.


Je to možné objektivně doložit skutečnostmi, které dokazují jaký je to obrovský omyl. 

Naši rodiče i prarodiče bojovali za svobodu. I jejich rodiče a prarodiče. Táhne se to opravdu přes celou historii lidstva. Ještě na základní škole jsme se učili o Samovi Chalúpkovi. Byl to slovenský spisovatel a básník. Napsal báseň Mor ho! Je stará více než 100 let. Zde je úryvek: 


Hoj, mor ho! detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu: a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. 


Jaká je tvá volba? Radím ti, vybírej svobodu a přidej se. Pojď rozvíjet svůj talent a následovat svou vizi. Víš co řekl Steve Jobs?


„Chci rozezvučet vesmír.“ 


A proč vznikla tato společnost Svobodný život s.r.o. a co sleduje? Jaká je její role v této naší kapitalistické společnosti? To si můžeš prohlédnout v tomto videu.


I já bych mohl dělat to, co dělá většina podnikatelů a nestarat se o nic, jenom o svůj byznys. Kašlat na planetu a život. Ale to už jsem dělal. To znám, vím jaké to je. Teď chci dělat něco nového. Něco, co jsem doposud nedělal. Možná mě to zabije, nevím. Ale vím, že už se nemohu a nechci vrátit. 

Ty nejznámější operační systémy jsou Windows, Mac OS X, Linux a možná ještě nějaké jiné. Nejsem vzdělaný tímto směrem. Jsou to systémy, které nám poskytují hlavně pohodlí. Jsou zde pro nás a dělají za nás některé věci velmi rychle, pohodlně a bez námahy. Je super, že je máme. Určitě s nimi dokážeš mnoho věcí, které by si dělal jen velmi obtížně bez nich. 


A víš, že úplně nejlepší operační systém na celém světě je svobodný život? Umíš si představit, co všechno můžeš s tímto systémem dokázat? Přemýšlej o tom.


Nyní máš ještě jedinečnou příležitost ho získat do konce června jen za 10% původní ceny. A doživotní aktualizace si děláš sám a podle sebe. Co na to říkáš? (Akce již skončila. Nyní je tu nová.)


Nebo se můžeš stát mou kolegyní, nebo kolegou. Pokud opravdu chceš chránit to, co zde vznikalo miliony let.  


Tato akce sice už skončila. Nyní však stále můžeš nakupovat se slevou. Kupuješ to hlavně pro sebe. Kupuješ si svůj sen a získáváš tím i možnost další spolupráce a rozvoje. A to je k nezaplacení.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud si myslíš že jsi jiná/ý, a ani nechceš být taková/ý jistá/ý jako ostatní, tak zde jsi vítaná/ý.


Přeji ti krásný den a mnoho úspěchů na své cestě ...


další novinky

Dočkáme se?

Přichází nový řád.

Společnost se radikalizuje. Co s tím jdeme dělat? Proč se na to ptám právě ...
Číst více
Oddělenost je jen iluze.

Tak jak to tedy bude?

Co se má stát a co od toho očekávám? Jsem sám, ale takových nás je velmi mn...
Číst více
Příliš morálky nám může uškodit?

Proč potřebujeme zcela nový atlas?

Máš pocit, že jsi nějaký jiný? Tak je to pro tebe. Patříš mezi necelé 2% po...
Číst více
Jak rozvinout svou vizi?

Jak rozvinout svou vizi?

Začni a nech se vést vlastní vizí. Postupně to všechno sestavíš.
Číst více
Systém jak má být.

Zvu Ťě - Pozývam Ťa

Společnost nestojí na tom, co oficiálně víme, co nám je řečeno, ale na tom,...
Číst více