Nový atlas bohatství. Kapitola 14.

Shrnutí:
Minule jsme si otevřeli myšlenku primárního cíle. Dostávali jsme se k ní postupně. Základem je znát a umět formulovat to svoje PROČ.
Vyrovnávat rozdíly ve třech osobnostních rysech, které ovlivňují celé naše podnikání. To už ale znáš z předchozích kapitol. Nyní zde máme strategický cíl. Tak se soustřeď na něj. Že ti to něco v této době karantény něco připomíná?
Držím palce.


Kapitola 14. 


Váš strategický cíl.


I. Klíčové myšlenky:


Váš strategický cíl je produktem vašeho Plánu života - vizí dokončení vašeho hodnotového podnikání. Přemýšlejte nad tím, jak můžete být více samými sebou, ať už to znamená cokoli.
      

Nejprve vytvořte cíle pro svou firmu a pak se rozhodněte, zda              tyto cíle jsou či nejsou realistické a  zda to stojí za to. Na základě toho se můžete rozhodnout, jak postavit model vašeho podnikání. 


II. Otázky pro sebe:

III. Akce:


Pokud na některou z výše uvedených otázek odpovíte „Ne", začněte znovu rozvíjet své vidění vlastního přání. Pak budete moci začít se stavbou svého obchodního prototypu.


Buďte realističtí, ale stále co nejblíže svému Primárnímu cíli, když budete rozvíjet svůj Strategický cíl. Pokud přeceňuje svůj cíl, ztrácíte čas pronásledováním neuskutečnitelný ambice. To bude nutit vás a vaše podnikání růst příliš rychle, uspokojit vaše vlastní osobní touhy, což obvykle má za následek neúspěch podnikání. Pokud však podceňujete svůj cíl tak, že budete mít nastaveno jakékoliv lehké splnění standardů, nemusíte uspokojit svůj vlastní Primární cíl

a nebudete mít vášeň nebo chuť pracovat  tak tvrdě na vašem podnikání.


Pokud jste již nějakou dobu v podnikání, možná jste už dokončili        několik věcí potřebných pro váš Strategický cíl. Stačí si představit  vaši společnost větší a pokračovat v  brainstormingu.

...

další novinky

Příliš morálky nám může uškodit?

Proč potřebujeme zcela nový atlas?

Máš pocit, že jsi nějaký jiný? Tak je to pro tebe. Patříš mezi necelé 2% po...
Číst více
Jak rozvinout svou vizi?

Jak rozvinout svou vizi?

Začni a nech se vést vlastní vizí. Postupně to všechno sestavíš.
Číst více
Systém jak má být.

Zvu Ťě - Pozývam Ťa

Společnost nestojí na tom, co oficiálně víme, co nám je řečeno, ale na tom,...
Číst více
Stratégie systému.

Nový atlas bohatství. Kapitola 19.

Nový pohled na bezbolestný postup budování firmy, který je v souladu se sou...
Číst více
Vaše marketingová strategie.

Nový atlas bohatství. Kapitola 18.

Nový pohled na bezbolestný postup budování firmy, který je v souladu se sou...
Číst více