Proč potřebujeme zcela nový atlas?

Tak se na to podívejme spolu.


Tak se pojďme spolu podívat, co můžeme udělat, abychom změnili to, co se nám už jaksi omrzelo. Všichni svorně od raného dětství milujeme pohádky s krásným koncem, kdy hrdinský princ, hloupý Honza, nebo Ferda pecivál osvobodí princeznu od zlého draka, černokněžníka... a zachrání ji, i celé království.


I v té pohádce je to o tom, že ostatní čekají a jsou ochotni přijmout i nesvobodu, diktaturu násilnického draka, či otroctví za své a čekat, až přijde nějaký zachránce - hloupý Honza - a všechny osvobodí. Nehledají východiska, ale zachránce.

To se nezměnilo za celá tisíciletí, tak by bylo naivní se domnívat, že teď to bude jinak. Svoboda a svobodný život není pro každého. Ne všichni ji i opravdu chtějí. A asi je to tak v pořádku.


Ty, která/ý toto právě čteš a v mysli přehodnocuješ, tak věz, že je to fakt, se kterým můžeš a musíš počítat. I teď, když hledáš pro sebe nějaké východisko-řešení, tak trh ti hlavně nabízí možnost pokračovat v devastaci svobody a života jako takového. 


V obchodě se využívá strach jako nástroj na úspěšné manipulování klienta.

Věta: "Vystrašte klienta, potrápte ho jeho problémem a poté ho zachraňte!" tvoří základ úspěšného obchodnického manuálu. Video ti také něco napoví. Tak koukej, poslouchej a přemýšlej. 

A co říkáš na to, že manipulace a lež je oslavována a odměňována? 


Nobelovu cenu za ekonomii v roce 2013 dostal Robert J. Shiller, který se narodil 29. března 1946 v Detroitu, USA.
Přečti si jeho odpovědi v interview pro německý list Die Zeit 9.9.2016:

„ Příliš morálky si člověk nemůže dovolit, jinak bude smeten nemilosrdnou silou kapitalizmu, ...přežít mohou pouze ti, kteří jsou ochotni podvádět... podvádějící jednotlivci nejsou sami osobě nemorální, pouze reagují na realitu, jaká je... potřebují především vydělávat a čelí přitom tvrdé konkurenci... pokud někdo oklamává jiné, musíte tak činit také... kapitalizmus podporuje podvody, pokud je neregulujete!“  


Zdroj: MUDr. František Koukolík z jeho přednášky: „Proč lidé válčí.“ 

https://www.youtube.com/watch?v=Wjup2kxOoY4  Sleduj od 13´27´´. Doporučuji se podívat i na tuto přednášku celou. Tvůj obraz bude komplexnější.

Já jsem přesvědčen, že dozrál čas na to, abychom něco změnili. Vždyť opakovat tytéž postupy a očekávat jiné výsledky, je to největší šílenství na světě. Přesto, stále vtom pokračujeme. Dokola totéž. Setrváváme na starých praktikách, starých metodách a starých zvycích. Jsme pohodlní a lhostejní.

Vždyť nejčastěji v reklamách firmy a nejen firmy, nabízejí pohodlí.


"Vy nemusíte nic,... jen si užívat,... klikat,… registrovat se,… a my za vás vše uděláme,... my za vás rozhodneme,... my to vyřešíme,... my to víme, protože jsme úspěšní! Vy jen plaťte,... dejte nám svůj hlas a hlavně držte hubu! "


Vím, že drtivá většina lidí je zkrátka závislá na všem možném i nemožném a vždy ochotně na tu hru přistoupí. S tím neuděláme nic. Alespoň prozatím.


Ale co my?

Máš i ty pocit, že se řítíme do nebezpečného dobrodružství a hazardu? Cítíš, že jsi nějaká/ý  jiná/ý, že tu snad ani nepatříš? Víš, že určitě musí existovat i jiná cesta, jako tato konzumní? Nerozumíš tomu, proč všichni ostatní dělají to, co dělají? Vlastně rozumíš, jen stále je nevíš nijak zastavit? Vidíš věci jinak než ostatní, ale nemáš chuť je přesvědčovat a dokazovat něco, co je pro tebe samozřejmě a jasné? Víš, že změnit chod života na této planetě můžeš i ty, ale jen svým vlastním přičiněním? Chápeš, že musíš začít sám/a od sebe? Je ti jasné, že i ty můžeš svým rozhodnutím spustit obrovskou vlnu-uragán a být tím pověstným efektem motýlích křídel?

Seš si jistá/ý, že taková možnost musí existovat, jen je třeba spojit podobně smýšlející, jako jsi ty?


Ano, nemýlíš se! Je to tak! Ale takových lidí jako ty, je jen velmi málo. Statistika říká, že je to asi tak 0,8 až 1,2%. Tedy cca 1% populace. Takže oslovuji tu nejmenší skupinu. Zde je krátké video k tomu. 

A tito lidé většinou netouží po světlech reflektorů a nijak extra nebaží po bohatství. Jsou zkrátka jiní. Tak pokud se cítíš jiný, nezoufej. Přidej se a pojď měnit staré na nové. Pojď budovat svobodný život-Svobodný život. Kup si zpět svůj život, svou svobodu. Neprodávej ji levně za nějaké pomyslné výhody. Mysli na svou rodinu a budoucnost této planety. A postav svou existenci na svém nejlepším já.


A co můžeš získat koupí tohoto programu?


Skutečnou svobodu a partnerství lidí, kteří přemýšlejí podobně jako ty.


Asi tak před půl rokem jsem si přečetl na facebooku jeden komentář, podle kterého se já jen chci nabalit na tom. Bylo to v době ještě první jarní karantény, když jsem cenu upravil do 30. 6. 2020 na 890 Kč,(pozri tu) což představovalo pouze 10% původní.


Bylo to záměrně, protože všichni jsme byli ve složité situaci a s nejasnými vyhlídkami. Takže to bylo ani 2,50 Kč na den. 

Klidně bych to dělal i zdarma. Ale svět je nyní nastaven jinak. Ty peníze potřebujeme, abychom jsme si mohli pomáhat, vzdělávat se a zajistit techniku, která je v této době nutná.


Zatím dělám všechno sám a nejsem žádný přeborník v digitální technice, postupech a reklamách. Navíc mnohé z toho, co mi „experti a odborníci“ radí, se mi hnusí.


Kdybych přijal jejich rady, v čem bych byl jiný?


Já vím jistě, že systém rozhoduje o tom, zda budeme svobodní, nebo ne. Jaký si vybereš ty?


Já jsem za svobodu. Přidej se pokud si myslíš, že je to ta správná cesta. Podpořit nás můžeš nejen finančně na účtu: 2000945871/2010, ale také svou vlastní jedinečností.


Určitě víš něco, co nevím já, nebo někdo z nás. Tak už se rozhodni.


Buď tím, čím potřebuješ být, abys mohl být tím, čím chceš být!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Rozhoduj se pro svobodu a přidej se!


další novinky

Dočkáme se?

Přichází nový řád.

Společnost se radikalizuje. Co s tím jdeme dělat? Proč se na to ptám právě ...
Číst více
Oddělenost je jen iluze.

Tak jak to tedy bude?

Co se má stát a co od toho očekávám? Jsem sám, ale takových nás je velmi mn...
Číst více
Příliš morálky nám může uškodit?

Proč potřebujeme zcela nový atlas?

Máš pocit, že jsi nějaký jiný? Tak je to pro tebe. Patříš mezi necelé 2% po...
Číst více
Jak rozvinout svou vizi?

Jak rozvinout svou vizi?

Začni a nech se vést vlastní vizí. Postupně to všechno sestavíš.
Číst více
Systém jak má být.

Zvu Ťě - Pozývam Ťa

Společnost nestojí na tom, co oficiálně víme, co nám je řečeno, ale na tom,...
Číst více